pozyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem

Witam mam pytanie

czy mogę się starać o pożyczkę jeżeli widnieję w rejestrach bik,big ,krd ??

Przyznam ,że mam problemy finansowe gdyż w zeszłym roku miałam kolejną umowę o pracę na czas określony i niestety jak banki odmówiły mi pożyczki ze względu na końcówkę umowy ( 3-2 m-ce) przed końcem , więc niestety skorzystałam z chwilówek żeby załatwić pilne sprawy . Niestety pochorowałam się i byłam na zwolnieniu lekarskim co skrupulatnie odliczył mi szef od pensji i wypłacił mi tylko podstawę wynagrodzenia ,mimo ,że pracuję na umowę o pracę ( biało) i dodatkowo dyżury ( czarno ) . Średnie wynagrodzenie miesięczne to 2800 zł. Od 1 .12.2016 mam przedłużoną umowę o pracę na czas nieokreślony ze stawką 2000 zł.

Interesuje mnie pożyczka ratalna – żebym mogła spłacić chwilówki i uregulować raty .

Pensję otrzymuję do ręki , posiadam konto – lecz na nim jest zajęcie komornicze mojego byłego męża do momentu spłaty przez niego długu . Otrzymałam już z pracy pit za zeszły rok oraz aneks do umowy o zmianach stawek płacy w pracy od 1. 01.2017 .

Obecnie borykam się z chorobą dziąseł i zębów – i mimo to chodzę do pracy bo nie stać mnie na to bym mogła skorzystać ze zwolnienia lekarskiego

bardzo proszę o odpowiedź czy jest jakaś szansa na uzyskanie pożyczki ?


2 comments on “pozyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem

 1. Asia pisze:

  Witam,
  Jestem pilnie zainteresowana pożyczką prywatną w wys. 20000zl. Jestem uczciwą osobą z umową o pracę oraz wysokim wynagrodzeniem, szybko spłacie zobowiązanie.
  Bardzo proszę o pomoc.
  Asia

 2. Anna pisze:

  Witam pilnie potrzebuję 20.000 zł.Mam umowę na czas nieokreślony do tego otrzymuję 500+. Jestem z pomorskiego proszę o warunki zależy mi bardzo na czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *