Szukasz osób prywatnych, które udzielają pożyczek?

Jeśli szukasz pożyczki na prostych zasadach, a instytucje pożyczkowe nisko oceniły Twoją zdolność kredytową i nie możesz zrealizować swoich planów wakacyjnych czy innych, zwróć się do mnie. Wspomagam osoby takie jak Ty i udzielam pożyczek prywatnych. Moja oferta jest skierowana zwłaszcza dla osób pracujących na czarno, ze złą historią, wpisami w bazach dłużników, np. w KRD, dlatego możesz z niej skorzystać, nawet gdy w przeszłości zdarzyły Ci się pewne potknięcia. Są to pożyczki dla osób, które z uwagi na wyśrubowane zasady, nie otrzymały kredytu bankowego.

Pożyczę pieniędzy również osobom zadłużonym, nawet z zajęciami komorniczymi. Proponuję uczciwe i jasne zasady, a gotówkę otrzymasz od ręki. Nie sprawdzam historii kredytowej, nie zweryfikuję Twojej osoby w bazach dłużników. Działam jako prywatny inwestor, dzięki czemu mogę zaproponować Ci pomoc w wychodzeniu z trudnej sytuacji finansowej. Nie wymagam zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach, dlatego nie przejmuj się, jeśli Twoje dochody nie są sformalizowane. Nie ryzykujesz, bo nie żądam zastawu.

Moja oferta zostanie dopasowana do Twoich potrzeb, tak abyś nie musiał rezygnować ze swoich planów. Wspólnie uzgodnimy warunki, które będą Ci odpowiadały i wypracujemy kompromis co do kwoty pożyczki, terminu spłaty oraz wysokości oprocentowania. Pożyczając ode mnie, nie musisz się obawiać sztywnych zasad, masz wpływ na to, co znajdzie się w zapisach umowy. Pożyczki prywatne to elastyczny i szybki sposób na szybką gotówkę bez zbędnych formalności. Udzielam pożyczek prywatnych bez zastawu na dowolny cel. Skontaktuj się ze mą i poznaj szczegóły.


One comment on “Szukasz osób prywatnych, które udzielają pożyczek?

  1. Robert pisze:

    Witam pilnie szukam pozyczki prywatnej w kwocie 12000 zł na 48 miesięcy. Kontakt e-mail rrotowski6@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *