Pożyczki od osób prywatnych – informacje dotyczące wniosku

Jeżeli jesteś w potrzebie i potrzebujesz gotówki, a pragniesz uniknąć skomplikowanych i długich procedur, jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką na prostych i uczciwych warunkach, to znalazłeś się pod właściwym adresem. Oferuję pożyczki prywatne pod weksel osobom, które z różnych powodów nie mogą albo nie chcą ubiegać się o wzięcie kredytu w banku, mają już zobowiązania do spłaty, pracują na czarno i nie chcą ujawniać dochodów albo też wisi nad nimi groźba lub już mają zajęcia komornicze.

Nie jestem zainteresowany weryfikacją Twojej historii kredytowej ani nie zamierzam sprawdzać baz dłużników. Moim klientem może zostać bezwarunkowo każdy potrzebujący szybkiej gotówki, a jedynym warunkiem jest podpisanie zobowiązania o spłacie zaciągniętej pożyczki w umówionym terminie. Ponadto jako prywatny inwestor jestem w stanie zaproponować pomoc w spłacie Twoich innych zadłużeń oraz zrealizować Twoje plany. A wszystko to na jasnych i czytelnych zasadach, bez gwiazdek i zapisów małym druczkiem, bez zaświadczeń o dochodach i bez żadnych zabezpieczeń. Nie wszyscy mogą lub chcą udokumentować swoje dochody, a u mnie nikt nie musi się z nich tłumaczyć.

Główną zaletą udzielanych przeze mnie pożyczek prywatnych jest ich dostępność i łatwość przyznawania oraz to, że nie działam według sztywnych, regulaminowych ram Jako prywatny pożyczkodawca nie muszę sztywno trzymać się zasad, ale mogę każdego klienta traktować indywidualnie i we wszystkich aspektach pożyczki. Można ze mną omówić każdy wariant pożyczki oraz znaleźć kompromis przy ustalaniu kwoty pożyczki, wysokości oprocentowania, jak również ostatecznego terminu spłaty.


One comment on “Pożyczki od osób prywatnych – informacje dotyczące wniosku

  1. Robert pisze:

    Witam pilnie szukam pożyczki w kwocie 12000 zł na 48 miesięcy. kontakt e-mail rrotowski6@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *