Pożyczka prywatna kontakt

Jeśli jesteś osobą, która szybko poszukuje możliwości pożyczenia pieniędzy- zgłoś się do mnie. Jestem prywatnym pożyczkodawcom, który udziela takich zapomóg finansowych bez stosowania skomplikowanych procedur, jakie zazwyczaj można spotkać w bankach. Co ważne, oferuję pożyczki prywatne na prostych, uczciwych i przejrzystych zasadach. Nie trzymam się sztywno ustalonych reguł, a co za tym idzie już podczas pierwszego spotkania możemy wzajemnie dojść do kompromisu, co do kwoty pożyczki, terminu spłaty czy też wysokości odsetek. Nie możesz przedłożyć zaświadczenia o zarobkach, masz długi lub dostałeś w banku decyzję odmowną, co do kredytu? U mnie nie musisz się martwić takimi kwestiami. Nie weryfikuję zdolności kredytowej, nie wymagam żadnych zaświadczeń ani poręczycieli. Nie będą sprawdzał Twojej historii kredytowej, nie interesują mnie również długi czy też zajęcia komornicze. Wystarczy więc, że umówisz się na spotkanie, podczas którego będziesz mieć szansę szybko i bez większych problemów otrzymać pieniądze, które pozwolą zrealizować Ci ważny dla Ciebie cel.

Dam prywatną (prawie) pożyczkę każdemu, kto jej potrzebuje bez względu na to, czy jest gdzieś zatrudniony, czy też opiera swoje dochody o tzw. szarą strefę, czyli pracuje na czarno. Nie będę wymagał od Ciebie zaświadczenia o zarobkach ani nie sprawdzę Twojej historii kredytowej. Twoje ewentualne kłopoty z komornikiem rozpatrzę zaś tylko w takiej kwestii, ile będziesz potrzebował pożyczyć ode mnie pieniędzy, aby komornika się pozbyć. Nie sprawdzam przy tym baz dłużników, a pożyczka opiera się o umowę zawartą z korzyścią dla obu stron. Polega to na znalezienia kompromisu zarówno w wysokości pożyczki, oprocentowania, jak i terminu jej spłaty. Nie wymagam ponadto żadnych zabezpieczeń ani poręczeń majątkowych, czy żyrantów. Jedynym łączącym nas dokumentem będzie weksel z Twoim podpisem, oznaczającym aprobatę uzgodnionych wspólnie warunków.

Pożyczki prywatne od zaraz
Masz problem z powzięciem kredytu w banku? Potrzebujesz gotówki od ręki? Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, zachęcam Cię do zapoznania się z moją ofertą. Udzielam pożyczek prywatnych od zaraz, bez skomplikowanych procedur oraz formalności. W przeciwieństwie do banków nie weryfikuję swoich klientów w bazach dłużników. W związku z czym, jeżeli borykasz się z zadłużeniami, czy zajęciem komorniczym na rachunku, możesz skorzystać z mojej oferty. Nie musisz się martwić o brak zdolności kredytowej, czy też złą historię kredytową. Co więcej, nie wymagam zaświadczenia o Twoich dochodach. A zatem jeżeli jesteś osobą bezrobotną, czy pracujesz bez umowy, możesz zwrócić się do mnie. Nie potrzebuję zestawienia opłat i wydatków Twojego gospodarstwa domowego. Udzielam pożyczek prywatnych praktycznie prawie dla każdego, bez zbędnych formalności. Jako prywatny inwestor nie kieruję się sztywnymi zasadami. Każdą sytuację omawiam indywidualnie z klientem. Wspólnie ustalimy warunki dotyczące wysokości oprocentowania, kwoty pożyczki, jak i terminu spłaty. Potrzebujesz pożyczki – ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE, prześlij kilka niezbędnych informacji o sobie i napisz, jaką pożyczkę potrzebujesz.


One comment on “Pożyczka prywatna kontakt

  1. Robert pisze:

    Witam pilnie szukam pozyczki prywatnej w kwocie 12000 zł na 48 miesięcy. kontakt e-mail rrotowski6@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *