Pożyczki od osób prywatnych na procent

Masz dosyć ciągłego spowiadania się w banku, dostarczania tony makulatury, po to, żeby i tak usłyszeć, że nie masz zdolności kredytowej? Twoja sytuacja życiowa, zawodowa i finansowa jest mocno skomplikowana, przez co nie jesteś obecnie w stanie udokumentować swoich dochodów albo widniejesz w bazie BIK, KRD? Nie przejmuj się, doskonale to rozumiem i staram się pomagać takim osobom, jak Ty. Oczywiście jako prywatny inwestor nie robię tego charytatywnie, ale nie przesadzam z procedurami, zaświadczeniami, weryfikacją czy kosztami samej pożyczki. Czasem uczciwa rozmowa potrafi być bardziej efektywna i konstruktywna, niż nieżyciowa biurokracja kredytowa banków. Nie praktykuję sprawdzania baz dłużników ani historii kredytowej, bo wiem, że nie zawsze odzwierciedlają one rzeczywistą sytuację osoby, która potrzebuje szybkiej pożyczki. Dzięki elastycznym zasadom oraz indywidualnemu podejściu do konkretnej sytuacji, z większością osób zawsze dochodzę do porozumienia i udzielam im wsparcia, jakie mogą przekazać na realizację własnych celów. Jeśli masz nieregularne dochody bądź jakieś newralgiczne płatności w najbliższej przyszłości, to mówiąc mi o tym, wspólnie wcześniej dostosujemy harmonogram spłat do Twoich możliwości. Nie mam też sztywnych widełek, jeżeli chodzi o oprocentowanie udzielanych przeze mnie prywatnych pożyczek. W zależności od kwoty, jakiej potrzebujesz, ewentualnej naszej dotychczasowej współpracy, a przede wszystkim partnerskiej rozmowy, również i w tym względzie z pewnością dojdziemy do kompromisu. Nie jest dla mnie także istotny cel pożyczki – to wyłącznie Twoja sprawa, przeznaczysz ją na to, co uznasz za stosowne. Zapraszam do kontaktu – to nic nie kosztuje, a może uda mi się pomóc Ci rozwiązać drobne finansowe kłopoty czy zrealizować naglące potrzeby.

Pożyczki prywatne pod weksel

Większość mocno zadłużonych kredytobiorców doskonale zna procedury, jakie obowiązują w bankach czy w firmach pożyczkowych przy udzielaniu pożyczek i kredytów gotówkowych. Badanie zdolności kredytowej oraz sprawdzanie pożyczkobiorcy w bazach BIK to część procedury, związanej z udzielaniem kredytu. Jednak na rynku dostępne są również pożyczki prywatne dla zadłużonych, które umożliwiają szybkie uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych na dowolny cel.

Czym jest prywatna pożyczka pod weksel? Taka pożyczka jest udzielana przez osoby indywidualne, które pożyczają swoje prywatne środki różnym osobom. Za pożyczenie pieniędzy na wskazany okres oczekują oni wynagrodzenia w postaci prowizji czy odsetek, liczonych od kwoty całkowitej udzielonej pożyczki. Pożyczki prywatne pod weksel są również pożyczkami zabezpieczonym. Pożyczkobiorca decydując się na skorzystanie z prywatnego finansowania musi również zabezpieczyć pożyczkę. Najpowszechniejszym sposobem na jej zabezpieczenie jest podpisanie weksla, rzadziej stosuje się zabezpieczenie hipoteką czy majątkiem ruchomym.

Pożyczki prywatne z komornikiem

Do niedawna pożyczkobiorcy chętnie sięgali po kredyty chwilówki, udzielane przez firmy pożyczkowe. Jednak nawet one niechętnie udzielają pożyczek osobom zadłużonym czy też widniejącym w bazach BIK czy KRD. Na szczęście rynek finansowy nie lubi próżni, zatem pojawiły się pozyczki prywatne bez zastawu, po które sięgają osoby uznane przez banki czy firmy pożyczkowe za nierzetelnych kredytobiorców.

Pozyczki prywatne bez sprawdzania baz skierowane są do osób, które nie mają szansy na uzyskanie pożyczki w innych instytucjach finansowych. Osoby prywatne coraz częściej inwestują własne środki w pozyczki prywatne z komornikiem wiedząc, że ten rodzaj produktu przyniesie im określone zyski. Pożyczkobiorca zaciągający taką pożyczkę ustala wszelkie szczegóły dotyczące terminu spłaty pożyczki i wysokości rat z osobą, która udziela takiej pożyczki. W odróżnieniu od pożyczek dla osób zadłużonych, których udzielają firmy pożyczkowe, w pożyczkach prywatnych nie ma konieczności ustanawiania dodatkowego zabezpieczenia w postaci zastawu na majątku pożyczkobiorcy.

Inwestowanie środków finansowych bez ryzyka

Wiele osób dysponujących dodatkowymi środkami finansowymi zastanawia się, w jaki sposób je zainwestować, aby przyniosły one rzeczywiste zyski. Wiele lokat oferowanych przez banki przynosi niewielkie zyski w porównaniu do wkładu finansowego, jaki trzeba wnieść, a inwestowanie na giełdzie wiąże się niejednokrotnie z dużym ryzykiem utraty pieniędzy. W ostatnich latach coraz więcej słyszy się o inwestowaniu w tak zwane prywatne pozyczki od prywatnych ludzi.

Są one niczym innym, jak pożyczkami udzielanymi osobom prywatnym na określony procent. Z uwagi na to, iż szybkie prywatne pozyczki od reki cieszą się dużym zainteresowaniem osób, które nie mogą liczyć na pożyczkę w banku tradycyjnym, są one dość pewnym sposobem na dodatkowy zysk, który może wynieść nawet kilkanaście procent w skali roku. Takie prywatne pozyczki od zaraz często zabezpieczone są wekslem lub środkiem trwałym, a wszelkie ustalenia pomiędzy stronami transakcji zawierane są w umowie. Ryzyko strat przy takim inwestowaniu sięga więc niemalże zera.

Pożyczka prywatna

Jeśli interesuje Cię prywatny kredyt warto rozważyć 3 opcje. Pożyczka od członka rodziny, pożyczka od znajomego lub od osoby obcej. Pożyczając od bliskich ryzykujemy, że później sytuacja ta zostanie nam wypomniana. Jeśli zdecydujemy się na pożyczkę od osoby obcej nie ma możliwości, by to się przydarzyło.
Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania – takich ofert w sieci jest dużo. Jak wybrać tę najlepszą i najbardziej wiarygodną? Jeśli mamy czas i możliwość postarajmy się sprawdzić wiarygodność osoby, od której pożyczamy pieniądze.

Jeśli nie mamy takiej możliwości należy zdać się na własną intuicję, oraz oczywiście podpisać umowę.
Udziele kredytu prywatnie pod weksel – oznacza pożyczkę pod papier wartościowy stanowiący zobowiązanie bezwarunkowej spłaty określonej sumy pieniędzy.
W sytuacji gdy posiadamy weksel otrzymanie nawet wysokiej pożyczki od ręki nie jest najmniejszym problemem, ponieważ w ten sposób zobowiązujemy się do spłaty bez możliwości wydłużenia okresu spłaty w ratach.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *