pożyczki od osób prywatnych na procent

witam. chciałem kupić lepszy samochód. gdyż stary jest już wysłużony .potrzebował bym 25.000 a spłacał bym w miesięcznych ratach po 1.500 zł z programu 500 + mam z tego programu 1.500 na 3 dzieci plus rodzinne.


7 comments on “pożyczki od osób prywatnych na procent

 1. Monika gurzęda pisze:

  Witam potrzebuje pinie pożyczki w kwocie 75 tys.Moj dochód to świadczenia rodzinne 3020 zl.Mogę spłacać po 1500 miesięcznie.Proszę o kontakt

 2. Kamelia pisze:

  Chciałabym pożyczkę. Jaki jest najdłuższy okres kredytowania i jaka jest największa pożyczka i czy trzeba coś opłacić aby przelać pieniądze na konto lub aby dostać pożyczkę lub za aktywację przelewu? Proszę o kontakt na e-mail Kamelia.wloch@gmail.com

 3. Karolina pisze:

  Witam.
  Potrzebuję pożyczki w kwocie 30 000 zł. Interesuje mnie tylko pożyczka prywatna przez przedplat. Na umowe cywilno-prawną, weksel in blanco .
  Okres splaty dowolny jak i prowizja / procent. Potrzebuje pieniedzy na splate zobowiazania i zatowarowanie sklepu abym mogla rozpocząć dzialalnosc gospodarczą.
  Proszę o oferty i kontakt.
  Pozdrawiam!

 4. krystyna pisze:

  Potrzebuje pozyczyc prywatnie 20000,-zl na okres uzgodniony z pozyczkodawca.Moge wplacac rate w wys.600,-zl miesiecznie.
  Prosze o kontakt-Krystyna

 5. Anna pisze:

  Witam pilnie potrzebuję 20.000 zł.Mam umowę na czas nieokreślony do tego otrzymuję 500+. Jestem z pomorskiego proszę o warunki zależy mi bardzo na czasie.

 6. Cecylia pisze:

  Potrzebuję 20 tys na 48 miesięcy

 7. Robert pisze:

  Witam, poszukuję pożyczki od osoby prywatnej w kwocie ok. 2000 zł na leczenie i usługi prawne. Proszę o piny kontakt rrotowski6@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *