pilna pomoc potrzebuję

Potrzebuję pomocy w wyjściu z mojej cieżkiej sytuacji poszukuje osoby która wzięła by dla mnie kredyt w kwocie 12000zl z tego oddaje 4000zl prowizji, umowę spisujemy że kredyt spłacam ja. Wszystkie szczegóły do ustalenia.Pracuje na umowę na czas nieokreślony bardzo proszę o pomoc.


6 comments on “pilna pomoc potrzebuję

 1. ANA pisze:

  Pilnie potrzebuje 5.000zł.mogę spłacać po 300-350 zł.miesięcznie .Mam stałą pracę na czas nieokreslony.Proszę o pomoc .

 2. Hanna pisze:

  Witam. Pilnie potrzebuje pomocy finansowej w kwocie 5 000 -10 000 zl. Pracuje na czas nie określony cały etat w budżetówce. Bardzo proszę o pomoc.

 3. Tomasz pisze:

  Witam potrzebuje 10000 zl na raty pracuje mam z czego oddac prosze o kontakt

 4. Piotr pisze:

  Pilnie potrzebuję 5000zł, lada dzień urodzi mi się córeczka i potrzebuję na wyprawkę oraz najpotrzebniejsze rzeczy dla niej. Posiadam stały dochód w wysokości 2500zł netto.

 5. Klaudia pisze:

  Witam, jestem zainteresowana pożyczką w kwocie 26tys pod weksel na maksymalny okres czasu. Bardzo prosze o kontakt. Nie mam zaległości w spłacaniu rat. Moj mail fatumin@o2.pl Pozdrawiam

 6. Kamelia pisze:

  Chciałabym pożyczkę. Jaki jest najdłuższy okres kredytowania i jaka jest największa pożyczka i czy trzeba coś opłacić aby przelać pieniądze na konto lub aby dostać pożyczkę lub za aktywację przelewu? Proszę o kontakt na e-mail Kamelia.wloch@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *